• Traveling slide
  Rozmówki turystyczne
  Użycie języków obcych we wszystkich krajach
  • 22 języki
  • 31 tematów
  • 600 zdań
  Rozmówki turystyczne
 • 22 języki
  Rozmówki turystyczne pomogą Wam porozumieć się w każdym zakątku świata.
  Nie potrzebujecie już żadnych poradników turystycznych ani słowników.
770
unikatowych słów
30
minut nagrań
1351435
pobrań ogółem

Przewodnik językowy do całego świata

Wyjeżdżacie za granicę na urlop lub w podróż służbową i nie znacie języka kraju, do którego jedziecie? Obcujecie z nieznanym środowiskiem, jednakże musicie wykonywać codzienne czynności, np: pójść na zakupy, zjeść posiłek w restauracji, znaleźć nocleg, wypożyczyć samochód lub wieczorem iść do jakiegoś lokalu. Właśnie dlatego Rozmówki turystyczne są nieodzownym pomocnikiem we wszystkich krajach, których językami nie władacie.

Komunikacja w języku angielskim przebiega prawie w 89 krajach, w języku niemieckim w 10 a we włoskim prawie w 7. Rozmówki turystyczne pomogą Wam porozumieć się w każdym zakątku świata. W dodatku lokalnym mieszkańcom sprawi dużą przyjemność, jeśli chociaż postaracie się konwersować z nimi w ich rodzimym języku.

Komplet Rozmówek turystycznych zawiera 22 języki w formie najczęściej używanych fraz. Nie potrzebujecie już żadnych poradników turystycznych ani słowników.

ZA DARMO i niezobowiązujaco wypróbujcie, jak działa aplikacja i co właściwie zawieraja. Kiedy będziecie chcieli, starczy bezpośrednio z aplikacji kupić nagrania dźwiękowe z językami przez Was wybranymi lub cały komplet rozmówek turystycznych we wszystkich językach.

App Store Windows Store Google Play