Počet stažení: 1 288 489
(k 8. 10. 2017)

FAQ / Podpora pro operační systém iOS

Než se obrátíte na naši zákaznickou podporu, podívejte se na následující nejčastější otázky uživatelů naší Konverzace na cesty. Třeba zde najdete i řešení vašeho problému.

Nainstaloval jsem si aplikaci ZDARMA. Aplikace se mi líbí a chtěl bych si ji koupit. Kde najdu plnou verzi?
Samostatně si aplikaci zakoupit nemůžete, ale můžete si ZDARMA a nezávazně vyzkoušet, jak aplikace funguje a co vše obsahuje. Poté si přímo z této aplikace zakoupíte jednotlivé konverzace na cesty, nebo cenově výhodnější celý komplet. Apple® takovýto nákup přímo z aplikace označuje jako „In-App Purchase“ (více na http://www.apple.com/support/).

Nejdříve jsem si koupila jen jeden jazyk. Teď jsem se rozhodla koupit si celý komplet. Bude mi cena za celý komplet snížena o částku již zaplacenou při prvním nákupu?
Ne. V aplikaci je u každé konverzace na cesty uvedena její cena a současně cena za celý komplet. Je na rozhodnutí každého uživatele, jestli si zakoupí jednotlivé jazyky nebo cenově výhodnější komplet všech konverzací na cesty. Na cenu kompletu tedy nemají vliv již dříve zakoupené jednotlivé jazyky. Apple neumožňuje dynamickou úpravu cen.

Koupil jsem si celý komplet na svém iPhone®. Mohu jej používat i na svém iPad®?
Ano. Nainstalujte si aplikaci na svůj iPad a v "Nastavení" aplikace v sekci "Servisní akce" klepněte na položku "Obnovit zakoupené jazyky". Zadejte stejné Apple ID, které jste použili při nákupu na svém iPhone. Apple neumožňuje zakoupit stejnou aplikaci nebo její části vícekrát.

Po přeinstalování aplikace se tváří všechny zakoupené konverzace na cesty zase jen jako ukázka. Jak obnovím všechny zakoupené konverzace na cesty?
V "Nastavení" aplikace v sekci "Servisní akce" klepněte na položku "Obnovit zakoupené jazyky". Zadejte stejné Apple ID, které jste použili při nákupu.

 

Pokud si přece jenom přejete kontaktovat naši zákaznickou podporu, odešlete prosím e-mail na podporu přímo z aplikace Konverzace na cesty (O aplikaci - Podpora). Pokud to nebude možné, můžete využít následující formulář:

Ochrana proti spamu: 2 + 3 =